LVK 2018 - hodnocení

Ve dnech 15. – 19. ledna se 42 žáků ZŠ Božice účastnilo lyžařského výcvikového kurzu ve skiareálu Kunčice v Hrubém Jeseníku; ubytovaní jsme byli v nedaleké obci Nová Seninka v penzionu, kde nám kromě ubytovacích služeb byla poskytnuta i plná penze.  Tímto bych chtěl vyjádřit poděkování  zá vstřícnost personálu chata Nová Seninka; současně ale i žákům, kdy většina prokázala zdokonalení ve svých lyžařských dovednostech na posledním čtvrtečním odpoledním výcviku.

Záloha na jednoho žáka činila 3500 Kč, která zahrnovala dopravu, ubytování, stravu, skipas. Jelikož se z původního počtu nahlášených 30 žáků nahlásilo o 12 zájemců více, celková částka se snížila a žákům po horách byla navrácena částka 628 Kč.

S přáním dalších vydařených nejen školních akcí,  ale i sněhových podmínek, David Zejda.